Partizan i Radnički ubedljivi, Spartak jedva odigrao nerešeno (FOTO)

Fudbaleri Partizana pobedili su u Nikšiću ekipu Rudara iz Pljevalja sa 3:0, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Strelci za Partizan bili su Marko Jevtović u 44. minutu iz jedanaesterca, Sejdub Suma u 51. i Rikardo Gomeš u 57. minutu susreta.

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su na svom terenu ekipu Gzire sa Malte sa 4:0.

Utakmica na stadionu Čair odigrana je pred oko 10.000 gledalaca, a strelci su bili Radovan Pankov u 14, Nermin Haskić u 53. i 85. minutu i Marko Mrkić u 55. minutu.

Fudbaleri Spartaka iz Subotice i Kolrejna iz Severne Irske odigrali su nerešeno u Novom Sadu 1:1.

Kolrejn je poveo u 23. minutu golom Darena Mekaulija, a izjednačenje Spartaku golom iz penala doneo je Mile Savković u 96. minutu.